Łóżko tapicerowane do szykownej sypialni

Białe meble wyprzedaż
Białe meble PROMOCJA – wyprzedaż mebli do salonu
13 listopada 2019
Łóżko Boxspring do szykownej sypialni
Białe łóżko do sypialni
12 kwietnia 2020
Łóżko Boxspring do szykownej sypialni

Łóżko Boxspring do szykownej sypialni

Sypialnia to szczególnie intymna przestrzeń w domu. Niedostępna dla osób postronnych czy gości. To tutaj tworzymy swoją oazę spokoju i miejsce do wyciszenia. Choć jest to pomieszczenie wyraźnie oddzielone od pozostałych, może być równie uważnie urządzone. Ekskluzywne łóżka Boxspring doskonale wpiszą się w estetykę szykownej sypialni, wyposażonej w meble i sprzęty najwyższej jakości. Niezwykle istotny jest tu aspekt wizualny. Dlatego nasze ręcznie szyte łóżka odpowiadają Klientom o jasno sprecyzowanych oczekiwaniach. Łóżko tapicerowane to prawdziwa ozdoba każdej sypialni – zobacz co dla Ciebie mamy!

Stawiamy zarówno na jakość, jak i funkcjonalność, dlatego oferujemy:

  • łóżka z pojemnikiem,
  • standardowe (np. 180×200 cm, 90×200 cm) oraz nietypowe (np. 200×200 cm, 200×220 cm) wymiary,
  • bogaty wybór kolorów – ponad 130 różnorodnych barw wielu odcieniach i stopniach nasycenia,
  • łóżko do sypialni z wysokim zagłówkiem, standardowym lub zupełnie go pozbawionym,
  • kilka rodzajów obicia: plecionka, zamsz, nubuk, ekoskóra,
  • wysokiej jakości materac strefowy lub łóżko bez materaca,
  • łóżko o niestandardowej wysokości.

Zamów darmowe próbki tkanin>>

Łóżko tapicerowane Boxspring MATILDA

To elegancki model, który sam w sobie jest ozdobą sypialni. Tego typu łóżka małżeńskie to idealna propozycja do przestronnego pomieszczenia. Boki zagłówka są tu lekko wysunięte po bokach poza krawędź łóżka, co daje szykowny, nieco majestatyczny efekt. W eleganckiej sypialni idealnie sprawdzi się obicie skórzane lub skóropodobne. Warto zwrócić uwagę na stylowe wykończenie zagłówka za pomocą lamówki w kontrastowym kolorze. Pod tę barwę można dobrać inne elementy w pomieszczeniu, np. dywany lub kolor ściany. Łóżka tapicerowane znakomicie prezentują się w towarzystwie szafek nocnych z obiciem z tego samego materiału.

Łóżko tapicerowane Matilda

Łóżko Boxspring MARTINA

To kolejna propozycja łóżka do sypialni urządzonej w eleganckim stylu. Pikowanie jest proste i minimalistyczne. Geometryczna forma pasuje do stylowych gadżetów i motywów roślinnych. Mnogość kolorów pomoże dobrać barwę obicia do zaplanowanej kolorystyki wnętrza. Łóżko nie ma widocznych nóżek, dzięki czemu jego forma jest jeszcze bardziej oszczędna. Proponujemy do zestawu dobrać szafkę nocną z naszej kolekcji z obiciem z tego samego materiału. Klientom, którzy preferują bardziej oszczędną w kwestii mebli sypialnię, proponujemy wyszukanie stalowych, industrialnych stolików, które mogą spełnić tę funkcję. To trend, który jest obecnie bardzo popularny. Można postawić zarówno na surową stal, jak i szafkę w złotym lub srebrnym kolorze.

Łóżko tapicerowane Martina

Łóżko Boxspring MIA

Jest to łóżko wyjątkowo eleganckie, to zatem idealny wybór do stylowej sypialni z wysmakowanymi dodatkami. Bogate pikowanie pasować będzie do wnętrza urządzonej w stylu glamour, klasycznym bądź włoskim. Zarówno zagłówek, jak i szczyt łóżka, posiadają ten sam wzór. Tego typu łóżka tapicerowane doskonale prezentują się w wersji zamszowej, poprzez odwołanie do klasycznych, ekskluzywnych mebli. Bogate pikowanie przepięknie kontrastuje z minimalistycznymi dodatkami i czystymi kolorami.

Łóżko tapicerowane do sypialni ZOBACZ WSZYSTKIE>>

Zobacz też białą szafę do sypialni>>