Kilka pomysłów na niebanalny salon w bieli

Białe meble młodzieżowe
Białe meble do pokoju młodzieżowego
19 września 2018
Aranżacja salonu
Jak urządzić jasny salon? Kilka inspirujących aranżacji dla Ciebie
30 listopada 2018
Aranżacja salonu w bieli

Biały salon – zawsze elegancki, pomimo zmieniających się trendów. To kolor szlachetny, kojarzący się z czystością, niewinnością i harmonią.
Salon nowoczesny, klasyczny, modern… wszystko zależy od ciebie! Z czym połączyć białe meble, z jakimi kolorami je zestawić, jak stworzyć niebanalny wystrój salonu, w których to śnieżna biel gra pierwsze skrzypce? Zobacz nasze pomysły!

Jakie kolory pasują do białych mebli? Odpowiedź jest bardzo prosta – każde. Biel to kolor uniwersalny i można go zestawiać z wszystkimi odcieniami tęczy. Świetnie spisuje się w duecie z czernią, fantastycznie wygląda z pastelami, doskonale podkreśla żywe barwy tj. czerwień, zieleń czy purpurę.

Przeczytaj:
Białe meble z drewnem w stylu scandi: https://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/ponadczasowa-biel-i-subtelne-drewno-w-salonie/

Biel i szarości w salonie

To zestawienie kolorów jest neutralne i bezpieczne. Ważne jest jednak umiejętne dobranie proporcji obu kolorów i wprowadzenie dodatkowych barw, które podkreślą styl i charakter aranżacji. Świetnym pomysłem jest połączenie bieli i szarości z niezwykle modnym ostatnio turkusem, butelkową zielenią czy przyjemnym odcieniem limonki i różu, które nadadzą mu wdzięku i lekkości.
Na biało-szarą aranżację salonu decydują się najczęściej miłośnicy minimalistycznych wnętrz, którzy stawiają na oszczędność dekoracji i wzorów.

Biała meblościanka z elementami w kolorze drewna

Białe meble z drewnem i oświetleniem LED przy ciemnej ścianie

A może dekoracyjna ściana? Jasne szarości z delikatnym połyskiem pięknie pasują do białych mebli! Całość sprawia, że wnętrze jest rozświetlone i wyjątkowo eleganckie.

Salon w bieli aranżacja

Biały salon z szarą, połyskującą ścianą

Więcej biało-szarych aranżacji salonów znajdziesz w artykule: http://nowoczesne-mebloscianki.pl/bialo-szare-aranzacje-salonu-wciaz-modne/

Białe meble w salonie inspiracje

Śnieżnobiałe meble można śmiało zestawiać z mocnymi barwami. Czerwona ściana i białe meble? Oczywiście, jeśli tylko lubisz wyraziste, odważne aranżacje. Poniżej ciekawa aranżacja, w której projektanci postawili na niebanalne formy i oryginalny design – białe meble z czarnymi akcentami świetnie prezentują się zestawione z błękitem i szarościami.

Wszystkie białe meble znajdziesz tutaj: https://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Białe meble w stylu modernistycznym

Niebieska ściana stanowi świetne tło dla białych mebli w stylu modern

Nasza druga propozycja to ukłon w stronę miłośników harmonijnych, minimalistycznych i kobiecych aranżacji. Urocza prostota mebli została podkreślona subtelnym oświetleniem w kolorze liliowym.

Biała meblościanka z oświetleniem

Białe meble z różowym oświetleniem ledowym