Białe komody do salonu – hit 2022

Białe meble do salonu promocja
Białe meble do salonu PROMOCJA
8 kwietnia 2022
Białe komody do salonu

Nowoczesna biała komoda doskonale wpisuje się w modne aranżacje – projektanci wnętrz bardzo często wykorzystują ten rodzaj mebli, ponieważ wnoszą one do pomieszczenia dużo świeżości i lekkości, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Przeglądając magazyny wnętrzarskie nietrudno znaleźć inspiracje, w których to właśnie biała komoda odgrywa główną rolę. Nic dziwnego – to mebel ustawny, nie zajmujący wiele miejsca, dający ogromne możliwości. Dzisiaj zaprezentujemy białe komody do salonu, których design odpowiada najnowszym trendom. Zobacz, zainspiruj się i odmień wnętrza swojego domu – spektakularnie, ale niedużym kosztem.

Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Mamy idealnie białe komody do salonu minimalistyczne, zaprezentujemy komody w stylu bardziej nowoczesnym/modernistycznym i wskażemy Ci modele, które idealnie wpisują się w skandynawskie klimaty. To, co je łączy to JAKOŚĆ – wszystkie komody powstają w naszym zakładzie, produkowane są własnoręcznie przez nasz zespół fachowców i dostarczane do klientów pod wskazany adres na nasz koszt. Możesz mieć pewność, że zamawiając komodę otrzymasz najlepszej jakości mebel do salonu. Solidne wykonanie, najlepsze materiały i komponenty to dla nas podstawa. A produkcją mebli do salonu zajmujemy się aż od 2012 roku – znamy się na rzeczy!

Białe komody do salonu w stylu minimalistycznym

Minimalistyczne białe komody do salonu łączy wspólny mianownik – prostota. Tu nie ma miejsca na zdobienia czy rzucające się w oczy elementy – w myśl złotej zasady „w umiarze tkwi piękno”. Nasze minimalistyczne białe komody do salonu mają jak najbardziej proste bryły, w wielu modelach projektanci zrezygnowali nawet z uchwytów – otwiera się je za pomocą dotyku, dzięki czemu fronty są idealnie gładkie.

Zobacz wszystkie białe komody>>

Biała komoda minimalistyczna
Biała komoda minimalistyczna Palermo III

Białe komody do salonu nowoczesne

We wnętrzach w stylu nowoczesnym można bardziej zaszaleć i pobawić się formą – dla miłośników takich aranżacji również mamy ciekawą propozycję. Biała komoda z czarnymi elementami (kolekcja mebli do salonu Pure) świetnie sprawdzi się jako wisienka na torcie we wnętrzach, w których rządzi modernistyczny styl. Jej wygląd przykuwa uwagę – czarny blat świetnie współgra z asymetrycznymi wstawkami zdobiącymi jej front. Ten model komody również nie posiada uchwytów. Dodatkowym urozmaiceniem jest stylowe oświetlenie ledowe, umieszczone przy podstawie.

Zobacz w sklepie komoda Pure>>

Biała komoda do salonu Pure

Białe meble z drewnem czyli komoda w stylu skandynawskim

Wnętrza w skandynawskim stylu to światło, dużo przestrzeni, wszechobecna biel i ciepły kolor drewna. W takich aranżacjach nie może braknąć również komody, która idealnie nawiązuje do północnych klimatów. Wybierając komodę w stylu skandynawskim warto zwrócić uwagę na detale – subtelne drewniane uchwyty, delikatne ciepłe oświetlenie, małe nóżki które lekko unoszą mebel ponad podłogą nadając mu jeszcze większej lekkości.

Na zdjęciu niżej – komoda biała z drewnem z kolekcji mebli Wonder. Zobacz w sklepie>>

Białe komody do salonu