Biała komoda – gdzie ją ustawić?

Biała szafka pod telewizor
Szafka RTV – 3 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę
6 listopada 2020
Biała szafa – do jakich wnętrz pasuje? Z czym się dobrze prezentuje?
Biała szafa – do jakich wnętrz pasuje?
15 grudnia 2020

Białe meble stały się swego rodzaju wyposażeniem uniwersalnym. W ostatnich latach barwa ta jest niezwykle popularna i na takie elementy wyposażenia chętnie stawiają miłośnicy wnętrz skandynawskich, prowansalskich oraz nowoczesnych. Zobaczmy, gdzie najlepiej sprawdzi się biała komoda?

Biała komoda w eleganckim salonie – wysoki połysk

Biała komoda z frontami w wysokim połysku to mebel, który zachwyci elegancją i wysokim stylem. Taki produkt doskonale sprawdzi się we wnętrzu eleganckim i minimalistycznym. Osoby o dużym poczuciu estetyki z pewnością zwrócą uwagę na większą wieloszufladową komodę, która będzie błyszczeć w świetle dnia. Co więcej, stawiając na nowoczesną białą komodę z podświetleniem, mamy szansę wykorzystać ją jako kolejny element ozdobny w domowym salonie lub sypialni.

Biała komoda we wnętrzu skandynawskim

Wnętrza skandynawskie są bardzo popularne w całej Europie. Królują w nich białe meble, a więc komoda w bieli świetnie dopasuje się do otoczenia. Chłodne kolory pozostawione same w sobie mogłyby sprawić, że wnętrze będzie surowe, nieprzytulne. Jednak dzięki dodatkom z drewna i metalu oraz odpowiedniemu doposażeniu, bardzo często wnętrza skandynawskie są niezwykle komfortowe i charakteryzują się miłą atmosferą.

Biała komoda

Biała komoda we wnętrzu nowoczesnym

Nowoczesne wnętrza można urządzić na wiele sposobów. Popularność białych mebli sprawia, że bardzo często znajdują one swoje miejsce w modernistycznych salonach lub sypialniach. Dotyczy to także białej komody, która świetnie skomponuje się z meblościanką w tym samym kolorze. Urządzając salon w nowoczesnym stylu, warto również podkreślić najlepsze atuty mebli, wykorzystując do tego podświetlenie led. Biała komoda to mebel bardzo funkcjonalny, a to sprawia, że wielu osobom jest niezbędna do tego, aby utrzymać we wnętrzu ład i porządek.

Nowoczesne komody białe – gdzie kupić?

Funkcjonalne białe komody znaleźć można w naszym sklepie internetowym z meblami. Dostępne modele charakteryzują się wysoką jakością i modną prezencją, która świetnie wpasuje się we wnętrza o dowolnym stylu. Modne białe komody warto łączyć z meblościankami o tym samym odcieniu, tworząc tym samym elegancki zestaw mebli do salonu lub sypialni.

Przeczytaj też o białych meblach minimalistycznych>>